Jesteśmy oficjalną platformą egzaminacyjną REPs

Jesteśmy oficjalną platformą egzaminacyjną REPs

Czasem podpowiadamy Wam nowe plany treningowe, czasem dajemy wskazówki. Dziś przychodzimy ze wspaniałą wiadomością: jesteśmy oficjalnie partnerami REPs.
REPs to międzynarodowa organizacja zrzeszająca najlepszych trenerów i instruktorów fitness, a także szkoleniowców z naszej branży.

Sama nazwa pochodzi od Register of Exercise Professionals. Trenerzy i instruktorzy zrzeszeni w REPs to osoby, które ciągle chcą się rozwijać i szkolić, a także zbierać nowe doświadczenia, również na podstawie współpracy z klientami.

W ostatnim roku bardzo dużo się działo i mieliśmy okazję współptworzyć kursy egzaminacyjne dla instruktorów fitness i trenerów personalnych. Te działania miały na celu standaryzację rynku i motywowanie instruktorów i trenerów, by ciągle chcieli się rozwijać i sprawdzać, jakie kwalifikacje już posiadają.

Nasza platforma jest ogromną bazą treningową - zgromadziliśmy ponad 1500 ćwiczeń, z których można ułożyć nieskończenie wiele planów treningowych dla osób na różnym poziomie zaawansowania i o różnych celach! Dlatego też otrzymaliśmy propozycję współpracy z REPs jako platforma egzaminacyjna. Oznacza to, że każdy trener i instruktor REPs może zalogować się do naszej platformy i sprawdzić na niej technikę wykonania ćwiczeń, które następnie będą mu potrzebne na egzaminie. Jesteśmy bardzo dumni, że możemy brać udział w procesie podnoszenia jakości treningów i zajęć grupowych w naszym kraju!

A co oznacza fakt, że jesteśmy oficjalną platformą egzaminacyjną, dla nas? Przede wszystkim, że jakość techniczna ćwiczeń, które znajdziecie na naszej platformie, jest potwierdzona przez organizację o standardach międzynarodowych. Trenerzy, którzy z nami tworzyli platformę, to osoby o wspaniałej technice i ogromnym doświadczeniu.

Wiemy, że rozwijamy się, by każdy użytkownik - czy to miłośnik sportu, czy profesjonalny trener lub instruktor - był pewien, że trenuje z najlepszymi.

Plan treningowy Sprawdź

Zdjęcie Nazwa ćwiczenia Liczba powtórzeń Ilość serii Przerwa
Utrzymanie równowagi Utrzymanie równowagi 1 8 5
Przyciąganie kolana do łokcia z założonymi nogami Przyciąganie kolana do łokcia z założonymi nogami 10 6 15
Unoszenie bioder z jedną nogą w górze Unoszenie bioder z jedną nogą w górze 15 6 10
Wspięcia na palce z biodrami w górze Wspięcia na palce z biodrami w górze 15 4 10
Unoszenie klatki w leżeniu przodem 3 Unoszenie klatki w leżeniu przodem 3 10 3 10
Unoszenie przeciwległej nogi i ręki w leżeniu Unoszenie przeciwległej nogi i ręki w leżeniu 20 4 15
Przyciąganie kolan do klatki Przyciąganie kolan do klatki 10 3 15